Series
Ratings
21
On the Verge of InsanityRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0