Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0