Movies
Ratings
65
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 0.5