Movies
Ratings
419
The MaskRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0