Titles you rated
GattacaRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
Guns AkimboRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 2.0
Shaolin Wooden MenRated ★ 2.5
My Lucky StarsRated ★ 3.5
Winners & SinnersRated ★ 3.0
Project A Part IIRated ★ 4.5
The Big BrawlRated ★ 1.5
The Accidental SpyRated ★ 3.5
GorgeousRated ★ 3.0
Shinjuku IncidentRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 4.5
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 5.0
Kinky BootsRated ★ 1.0
Dance TownRated ★ 3.0
Red SorghumRated ★ 4.0