Titles you rated
Girl in the PictureRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 4.0
Curry & Cyanide: The Jolly Joseph CaseRated ★ 2.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.5
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Tell Me Who I AmRated ★ 3.0
What Jennifer DidRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.5