Series
Ratings
53- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 5.0
Society GameRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
I Am Not a RobotRated ★ 2.5
My Golden LifeRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5