Series
Ratings
36
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0