Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0