Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.0
Save MeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0