Titles you rated
Into the WildRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 2.5
Love So DivineRated ★ 0.5
Iron ManRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 0.5