Movies
Ratings
39
Confession of MurderRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5