Titles you rated
Jab Harry Met SejalRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
DangalRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
ItRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Gerald's GameRated ★ 4.0
Lagaan Once Upon a Time in IndiaRated ★ 3.5