Movies
Ratings
313
SearchingRated ★ 3.5
Second ActRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0