Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0