Movies
Ratings
72
Stick ItRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0