Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
ColetteRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
LizzieRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.5
Battle of the SexesRated ★ 5.0
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0