Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- 魔王Rated ★ 3.5
- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 3.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5- Lucky SevenRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- 시작의 노래Rated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0- Minami's GirlfriendRated ★ 2.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
RugratsRated ★ 3.5- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0