Series
Ratings
25
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
LutherRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 0.5