Movies
Ratings
247
UsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 5.0