Series
Ratings
77
To My HarryRated ★ 2.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
WATCHERRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- DamoRated ★ 4.0