Movies
Ratings
425
I Saw the DevilRated ★ 1.0
HugoRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
HellcatsRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 1.5
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 1.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 1.0
The Science of SleepRated ★ 2.5
FriendRated ★ 2.0
You've Got MailRated ★ 2.0
DoubtRated ★ 3.0