Movies
Ratings
137
Rush HourRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0