Movies
Ratings
1056
Knives OutRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.0
TenetRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5