Movies
Ratings
31
Rain ManRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 1.5
SecretRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5