Movies
Ratings
928
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
She and Her CatRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5