Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5