Titles you rated
Steel RainRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.0
The HangoverRated ★ 4.0
Project XRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5