Titles you rated
21Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 1.0
Final Destination 5Rated ★ 0.5
SilencedRated ★ 0.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0