Movies
Ratings
109
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5