Series
Ratings
28
ExtracurricularRated ★ 5.0
Black SummerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0