Movies
Ratings
253
ForgottenRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0