Movies
Ratings
233
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 4.0
WaterRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 5.0