Titles you rated
My BrotherRated ★ 4.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.0