Titles you rated
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
KajillionaireRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 2.5