Titles you rated
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 1.0
Fashion KingRated ★ 1.5
MonstarRated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 1.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
49 DaysRated ★ 1.5
Gu Family BookRated ★ 2.0- FamilyRated ★ 1.0
Padam PadamRated ★ 5.0