Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Piano Forest Season 2Rated ★ 3.0
The Piano ForestRated ★ 3.5
Alternate World PharmacyRated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 3.5
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5
Call of the Night Season 2Rated ★ 3.5
WITCH WATCHRated ★ 3.5
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
Hidden ThingsRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Introduction to MineralogyRated ★ 3.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the Dungeon Season 2Rated ★ 3.0