Titles you rated
CruellaRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5