Series
Ratings
62
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0