Titles you rated
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The Vatican TapesRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.5