Titles you rated
Wall to WallRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0- PilotRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0