Movies
Ratings
204
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5