Series
Ratings
59
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.5