Titles you rated
GarfieldRated ★ 3.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0