Movies
Ratings
78
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0