Titles you rated
The House of UsRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.5