Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0