Series
Ratings
16
Empress KiRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Dokgo RewindRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0