Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
House at the End of the StreetRated ★ 3.5
DoomRated ★ 2.5
ActRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ElfRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 2.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5