Titles you rated
A Perfect GetawayRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0